KarieraCareerKarriere

KOGO SZUKAMY?

Biznes-Kontakty Sp. z o.o. to zespół ludzi o zróżnicowanym doświadczeniu i zainteresowaniach. To, co mamy wspólnego to upór w dążeniu do postawionych celów, ciekawość świata, chęć ciągłego podnoszenia swoich kompetencji i niespożyta energia.

Najważniejsze cechy naszych współpracowników to umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność i elastyczność konieczna do radzenia sobie z nieprzewidywalnymi sytuacjami. Nasi pracownicy są zafascynowani perspektywą wprowadzania istotnych, mierzalnych i trwałych zmian w organizacji klienta, zachowują się swobodnie i pewnie w relacjach z klientami, oraz swobodnie radzą sobie z niepewnością i wieloznacznością, postrzegając je jako okazje do pogłębienia swojej wiedzy, a nie jako przeszkody. 

  • jeżeli fascynuje Cię praca w zespole zróżnicowanych indywidualności;
  • jeżeli jesteś gotów pracować w międzynarodowym środowisku;
  • jeżeli mówisz płynnie po angielsku (dodatkowy język będzie Twoim atutem);
  • jeżeli potrafisz zachować równowagę pomiędzy życiem osobistym a wymagającą pracą.

 

To jesteś osobą, której szukamy. Prześlij do nas swoją aplikację wraz z listem motywacyjnym nad adres biuro@biznes-kontakty.com

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli rozmowa wypadnie pozytywnie, zaproponujemy Ci okres próbny,  po którym zostaniesz przyjęty/ta do grona naszych konsultantów.