O nasAbout usÜber uns

Biznes Kontakt Sp. z o.o to nowoczesna i szybko rozwijająca się firma oferująca szeroką gamę usług polegających na skutecznym wspieraniu eksportu polskich produktów i usług. Zajmujemy się eksportem polskich towarów i usług zagranicę oraz importem zagranicznych towarów i usług na polski rynek. Prowadzimy bardzo efektywne działania w ramach zewnętrznych działów handlowych polegające między innymi na poszukiwaniu optymalnych kontaktów handlowych na rynkach zagranicznych. 

Posiadamy partnerów gospodarczych m.in. w Anglii, Irlandii, Szwecji, Kanadzie i Niemczech, którzy zainteresowani są podjęciem współpracy z polskimi firmami w następujących dziedzinach:

  • zlecanie polskim producentom/usługodawcom produkcji określonego asortymentu
  • zakup polskich towarów (artykułów przemysłowych, rolniczych, mebli, artykułów metalowych, itp., z możliwością sprzedaży na rynkach trzecich)
  • poszukiwanie partnerów polskich do wspólnych przedsięwzięć

Naszym celem jest skuteczne poszukiwanie rzetelnych partnerów na rynkach zagranicznych i przeprowadzanie transakcji handlowych, które przynoszą wymierne korzyści dla naszych klientów. Nasza współpraca odbywa się zarówno z firmami produkcyjnymi, jaki i usługowymi. Nasze usługi skierowane są do każdej firmy, która myśli o rozwoju i ekspansji na nowe rynki zbytu. Jeśli chcesz zaistnieć na rynkach europejskich i światowych nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!